Türkiye'nin Her Yerinden

444 7 346

Yurtdışına Eşya Gönderme


Türkiye’nin neresinde isterseniz Avrupa’da herhangi bir ülkesine  komple ve parsiyel olarak yollamak istediğiniz sıfır ve zati eşyalarınızı Kalkavan lojistik güvencesiyle kapıdan alınıp kapıya teslim edilmektedir.

Firmamız merkezi istanbul’da bulunmakta olup Türkiye ve Avrupa arası evden eve nakliyat hizmeti sunarak artık herhangi bir ülkeye taşınmayı yada o ülkeden Türkiye’ye taşınmayı kolay bir işlem haline getirmiştir.

Uzman ekiplerden oluşan elemanlarımız ile yeni nesil araçlarımızla yenilikçi hizmetler sunarak eşyalarınızı kapınızdan teslim alarak yeni adresinize kapı teslimi sağlıyoruz.

Haftalık olarak Türkiye Almanya Türkiye Fransa ve aynı şekilde Almanya Türkiye ve Fransa Türkiye seferlerimiz bulunmaktadır,  eşyalarınızın genel paketlemesi tarafımızca yapılıp diğer adresinizde yine tarafımızca kurulumu yapılmaktadır.

Uluslararası standartlara uygun bir hizmet verilmekte olup müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.bu doğrultuda firmamız gerek hızlı teslimat gerek hasarsız taşımalar yapıp daima müşteri memnuniyetini önemsemektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *