Türkiye'nin Her Yerinden

444 7 346

Gümrükleme

Uluslararası zati eşya nakliyesi,ülkeden ülkeye değişiklik gösteren aynı zamanda da kişilerin şart ve durumlarına uygun gümrük çözümlemeleri gerektiren,özel bir eşya nakliyesi türüdür.Bu sebeplerle de bilgi,beceri ve donanım gerektirmektedir.Kalkavan Uluslararası Evden Eve Nakliyat’ın gümrük departmanı müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ve kişiye özel şart ve durumları göz önünde bulundurarak gerekli evraklar,gümrük prosedürleri ve oluşabilecek masraflar konusunda müşterilerini bilgilendirir.İsteğe bağlı olarak düzenlenecek vekalet ve teslim alacağı evraklarla müşterileri adına tüm gümrük işlemlerini sonlandırır ve böylelikle a dan z ye tüm prosedür ve işlemleri tamamlayarak,kapıdan kapıya dünyanın her yerinden her yerine,uluslararası standartlarda nakliyat hizmetini gerçekleştirmiş olur.

Müşterilerimizle imzaladığımız uluslararası zati eşya nakliyesi sözleşmesine müteakip gümrük departmanımız müşterilerimizle irtibata geçmekte,onlara gerekli evraklar,uygulanacak prosedür ve maliyetlerle ilgili bilgi vermektedir.Müşterilerimizin,gümrük işlemlerini,kendileri gerçekleştirmek istemeleri durumunda,gümrük departmanımız onlara her aşamada yardımcı olmakta ve danışmanlık yapmaktadır.Firmamız,nakliyenizin sorunsuz ve programa uygun bir şekilde sonlandırılması için her aşamada üstüne düşen görevleri titizlikle yerine getirmektedir.

GUMRUKLEME.COM.TR’YE HOŞ GELDİNİZ…

“Gümrükleme” konusunda aradığınızı kolayca bulabileceğiniz (kullanıcı dostu) bir site için çok çalışıyoruz. Gümrük mevzuatında ve gümrükleme işlemlerinde yer alan teknik terimleri olabildiğince anlaşılır bir şekilde sizlere aktarıyoruz. Sizlerden gelen sorulara göre seçilip hazırlanmış sektöre ve hatta ürün sınıfına özel hazırlanmış mevzuat ve uygulamalarını içeren sayfalarımızda aradığınız cevapları bulabilirsiniz. Sitemizde henüz eklenmemiş olan arayışlarınız için veya yoruma ihtiyaç duyduğunuz konularda iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz ve ücreti karşılığında özel olarak hizmet alabilirsiniz…

Sitemizde “Mevzuat” kategorisi altında yer alan teknik bilgilerin tamamı ilgili devlet kurumlarının resmi internet sitelerinden elde edilmiştir, “Gümrükleme hakkında her şey…” sloganının hakkını verebilmek için amatörlere özgü arzu ve isteğimizle çalışmaya devam ediyoruz.  Sitemizde karşılaşabileceğiniz aksaklıklar karşısında göstereceğiniz hoş görünüz ve bizi geliştireceğine inandığımız her türlü eleştiriniz için teşekkür ederiz…

GUMRUKLEME.COM.TR’DE BULABİLECEĞİNİZ BİLGİ VE HİZMETLER

BİLGİLENDİRME

Gumrukleme.com.tr ailesi olarak sizlere Türkiye’nin gümrük mevzuatı hakkında güncel bilgileri verebiliriz; diğer ülkelerin gümrük mevzuatları hakkında bilgi isteyen birçok ziyaretçimiz bulunmaktadır, maalesef farklı lisanlarda hazırlanan ve ülkemizde de olduğu gibi sürekli değişen diğer ülkelerin mevzuatları hakkında yardımcı olamıyoruz. Bünyemizde bulunan gümrük müşavirleri yalnızca Türkiye’de müşavirlik karnesine sahiptirler ve bizler de sizlere yalnızca Türkiye için bilgilendirme hizmeti verebiliyoruz.

NAKLİYE

Hem yurt içinde hem de yurt dışında kara, hava, deniz ve tren yolu ile taşımalarınızı gerçekleştirebilir veya sizler adına organize edebiliriz. Dünyanın pek çok ülkesinde bulunan kurulu düzenimiz ve ürünleriniz nerede olursa olsun size hizmet verecek aynı müşteri temsilciniz ile sanki ticaretinizin tamamı kendi ülkenizde gerçekleşiyormuş gibi hissetmenizi sağlayabiliriz.

GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ

Türkiye’nin neredeyse bütün gümrüklerinde ihtiyacınız olan gümrük hizmetini verebiliriz, bu konuda en sık yaşanan sıkıntı ziyaretçilerimizin bir gümrük müşavirine danışmadan işlemlerini belirli bir aşamaya getirmeleri ve bu süreçte telafisi zor bazı hatalar yapmaları oluyor. Gümrük müşavirlik hizmetleri kapsamında “danışma”nın mutlaka dış ticaret işlemlerinize başlamadan önce (herhangi bir ödeme yapılmadan, ürünlerin nakliyesini organize edilmeden, ilgili belgeler düzenlenmeden ve benzeri) yapılmasını şiddetle öneriyoruz.

DEPOLAMA

Hem yurt içinde hem de yurt dışında ticarete konu ürünleriniz için depolama ve elleçleme hizmetleri sunuyoruz. Dünyanın pek çok ülkesinde bulunan kurulu düzenimiz ve ürünleriniz nerede olursa olsun size hizmet verecek aynı müşteri temsilciniz ile sanki ticaretinizin tamamı kendi ülkenizde gerçekleşiyormuş gibi hissetmenizi sağlayabiliriz.

SİTEMİZDE YAYINLANAN SON HABERLER